7/24  +90 (312) 417 6832 /  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 47/2 Maltepe - Çankaya - ANKARA

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Tarafından: Tnsmuda Sigorta0yorumlar

Maltepe Seyahat Sağlık Sigortası

İster yurt içi olsun ister yurt dışı bütün seyahatlerinizde sizde Ankara, Maltepe Seyahat Sigortası ayrıcalığından yararlanın. Yapacağınız seyahatlerinizde başınıza ne gelirse gelsin ne gibi olumsuzluklar yaşarsanız yaşayın ama asla Ankara, Maltepe Seyahat Sigortası sayesinde rahatınızı kaçmayacak.

Çünkü Seyahat sigortası ile başınıza gelebilecek hemen her tür olumsuzluk teminat altına alınıyor. Ankara, Maltepe Seyahat Sigortası ile bagajınızın kaybolmasından-çalınmasına, hastalık ya da kaza durumlarına, acentenizden kaynaklı sorunlara, seyahat iptali gibi durumlara karşı tamamen güvence altına alınacaksınız. Yaralandığınızda ya da hastalık durumlarında bütün tedavi masraflarınız poliçe limitiniz dahilinde karşılanıyor.

Ankara, Maltepe Seyahat Sigortası ile her daim içiniz rahat yolunuz açık olsun.

Yurt İçi Seyahat Sigortası Teminat Kapsamı

  • 18 yaşından küçük çocuklar ebeveynlerinin sigortalatması halinde sigorta kapsamına alınabilmektedir. Bahsi geçen sigorta prim tutarları 0-65 yaş arasındakiler için geçerlidir.
  • 65-75 yaş aralığında bulunan vatandaşlar %50 sürprim ile sigortalanırken, 75-80 yaş arası vatandaşlar %100 sürprim ile sigortalanmaktadır. Yaşı 81 ve üzeri olan vatandaşlarımız ise ilgili poliçe teminat kapsamına dahil değildirler, yani sigortalanamazlar. Yine aynı şekilde 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlar sadece kaza sonucu oluşabilecek gider durumlarında teminat kapsamına alınırlar. Hastalıktan dolayı meydana gelebilecek her tür giderler teminat dışında tutulmuştur.
  • Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden yerleşik yabancı uyruklu vatandaşların ve T.C. vatandaşlarının sigorta yaptırmaları durumunda Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki seyahatlerinde Ankara, Maltepe Seyahat Sigortası kapsamında giderleri karşılanır.

İlişki Gönderi

Leave A Comment